کارگاه استراتژی برد – برد در ارتباط با فرزندان

کارگاه استراتژی برد – برد در ارتباط با فرزندان

سلام دوستان خوب و همراه

اولین کارگاه “از تولد” با موضوع استراتژی بُرد – بُرد در ارتباط با فرزندان در تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۳۹۵ برگزار میشه. این کارگاه کاملاً رایگان و از سوی سرای محله شاهد، محدوده خیابان پیروزی (منطقه ۱۴) در تهران برگزار خواهد شد. حتماً لازمه که برای رزرو جا با سرا هماهنگ کنید تا ظرفیت پر نشه.

کسانی که توی این کارگاه دو ساعته شرکت کنند پیش از هر چیزی متوجه میشن که اساساً میشه مشکلات و رفتارها رو طبقه بندی کرد و در مقابل هر دسته ای از رفتارها باید یک عکس العمل خاص به خودش رو داشت. این کار اصلاً پیچیده نیست و تقریباً بسیاری از مشاوران هم همین کار رو انجام میدن. شما با استفاده از روش توماس گوردون که توی این کلاس آموزش داده میشه کاملاً میتونید به کاهش تنش ها در منزلتون کمک کنید و فضای آرامتری رو برای رشد بچه ها بسازید.

برای هماهنگی و ثبت نام هم میتونید با شماره ۳۳۰۸۱۱۳۱ – ۰۲۱ (داخلی ۴) تماس بگیرید.

سعی می کنیم تا روز کارگاه اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون بگذاریم.

کارگاه ارتباط با فرزندان

درباره نویسنده

تنها چیزی که هیچ موقع از اون ناراحت و پشیمون نیستم، وقتیه که برای یاد گرفتن و آموزش می گذارم. مدتیه که کار مطالعه جدی و روزانه روی کودکان و توانمندی ها و ظرفیت های بچه ها والدین رو دنبال می کنم و اینجا یعنی "از تولّد" شده مکانی که در اون آموخته های روزانه من با دیگران به اشتراک گذاشته می شه.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *